טבעת עם שם הילד

טבעת עם שם הילד – מתנה מקורית ונפלאה
הורים רבים בתקופה האחרונה בוחרים להטביע או לחרוט את שמותיהם של הילדים שלהם על גבי תכשיטים מסוגים שונים. מדובר ברעיון מצוין הן עבור מי שאוהב תכשיטים ממילא והן עבור מי שבדרך כלל לא עונד תכשיטים באופן קבוע או יומיומי. טבעת עם שם הילד היא אביזר אופנתי לכל דבר ועניין וכאשר היא מותאמת בדיוק לצרכים או הרצונות של מי שעונד אותה – אין ספק שהיא הופכת להיות ממש חלק ממנו.

בעבר היה נפוץ ומקובל לראות אצל אנשים רבים שרשראות לילדים עם דמויות של בנים או בנות והשמות שחרוטים בהן. כיום אפשר לחשוב על אינספור רעיונות ועיצובים ואפשר לבחור מתוך מגוון עצום של דגמים. כך יכול כל הורה למצוא את התכשיט המתאים לו ביותר שבאמצעותו הוא יישא את שמות הילדים שלו אתו לאורך כל היום ויוכל להיזכר בהם בחיוך ולחשוב עליהם ללא קשר היכן הוא נמצא או מה עליו לעשות.

איך בוחרים שרשראות ילדים?
אין ספק שההיצע המגוון מבלבל מאד וקשה לקבל את ההחלטה על השרשרת המתאימה. כיום אפשר לבחור בין שרשרת עם תליון בודד לבין שרשרת שיש בה תליון עבור כל ילד או אפילו סיכות לתינוק לעגלה שעליהן מוטבעים או חרוטים השמות. כך אפשר לענוד את השרשרת כשהיא מורכבת מכמה תליונים שונים. הדבר נכון גם לגבי טבעות – טבעת אחת בלבד או טבעת עבור כל שם כאשר כל הטבעות משולבות זו בזו לכדי תכשיט אחד מעניין וייחודי.

דבר נוסף שצריך לקבל לגביו החלטה הוא חומר הגלם – כסף או זהב? זהב לבן או צהוב? האם לשלב יהלום או אבן חן בין השמות? כאשר מתקדמים צעד אחר צעד – מתקבל אט אט התכשיט המתאים ביותר לזה הצפוי לענוד אותו.

רוצות להפתיע את בן הזוג שלכם עם טבעת מיוחדת, שבה מוטבעת שמו של בנכם? מחפשים מתנה מקורית לאמא הטרייה? חנות התכשיטים אונליין Jewelry Art היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות מעמידה לרשותכם מבחר של מוצרים בעיצובים מרהיבים. לפרטים, צרו קשר בטלפון 054-2949555.
x

#{title}

#{text}

#{price}