טבעת חותם

טבעת חותם

פעמים רבות מתעורר רצון או צורך בתכשיט אישי במיוחד. תכשיט אשר יותאם בעיצובו לאדם המסוים שלו הוא נועד ויקנה שייכות מקסימאלית הן לתחושתו של בעל התכשיט והן בנראות כלפי חוץ. קיים מגוון של תכשיטים שיכולים לענות על דרישה זו. אחד העיקריים והנפוץ שבהם, אשר מתאים הן לגבר והן לאישה, הוא טבעת חותם.

צמיד עם חריטה

צמיד עם חריטה

קניית מתנה לאישה "שכבר יש לה הכול" היא לעיתים משימה לא פשוטה, בין אם הקניה היא עבור חברה, בת זוג או אמא. הרצון לשמח ולקנות את הדבר המדויק בשילוב עם חוסר מיקוד וידע יכול לגזול אנרגיה רבה ולהביא לקנייה לא מדויקת ולא מהנה. לכן, למי שלא רוצה לשבור את הראש וכן מעוניין במתנה "בטוחה", הפתרון הינו תכשיט. פתרון המשמח את רובן המכריע של הנשים.

תכשיטים בחריטה – ליהנות מאיכות שקשה להתעלם ממנה

תכשיטים בחריטה – ליהנות מאיכות שקשה להתעלם ממנה

תכשיט חריטה הפך בעשורים האחרונים למתנה מבוקשת המתאימה לכל אירוע וכמעט לכל אדם. בזכות החריטה אפשר לבחור בסוג תכשיט נפוץ ומוכר ולהפוך אותו לאישי, ייחודי ומקורי. כאשר על התכשיט מופיעה חריטה של שם, ברכה או משפט העצמה – הוא הופך לכזה שמתאים אך ורק למי שאמור לקבל אותו ולענוד אותו. תכשיט עם חריטה אישית מתאים לכל אדם בכל גיל ובתור מתנה בשלל אירועים או הזדמנויות – ימי הולדת, בר או בת מצווה, מתנה למורה או לגננת לכבוד סיום שנת הלימודים וכמובן כמתנה לעובדים בארגון או בחברה. יש תכשיטים שהחריטה עליהם תהיה קטנה ולא מורגשת ויש כאלה שבהם החריטה תהיה חלק בלתי נפרד מהעיצוב של התכשיט עצמו. הכול נתון לבחירתם של אלה שמעצבים את התכשיט על פי מי שיקבל אותו ועל פי הסיטואציה הספציפית שבגינה הוא נרכש....

גולדפילד – ליהנות מתכשיט קצת אחר

גולדפילד – ליהנות מתכשיט קצת אחר

הגולדפילד – כמו שאפשר להבין מהשם שלו – הוא חומר גלם המכיל זהב וסוג או סוגים נוספים של מתכות אחרות. מדובר בחומר הגלם הנפוץ והמוכר ביותר כיום בתעשיית התכשיטים ובזכות השימוש בזהב מתקבלים תכשיטים חזקים, עמידים ואיכותיים מאד. יחד עם זאת – מכיוון שאין מדובר בזהב טהור – יכולים צרכנים רבים של עולם התכשיטים ליהנות מתכשיטים איכותיים במחירים שווים לכל נפש. כיום אין כמעט מעצב שלא מציע למכירה תכשיטי גולדפילד. מכיוון שמדובר בזהב שממולא במתכת מסוג אחר – הרי שהזהב הוא זה שמהווה את השכבה החיצונית ולכן מי שאינו מכיר את עולם התכשיטים לא יכול לדעת במבט בעין לא מקצועית האם תכשיט זה או אחר עשוי מזהב או מגולדפילד. אנשים רבים כבר רוכשים ורכשו בעבר כמות עצומה של תכשיטים העשויים מחומר זה והם יכולים להעיד בעצמם שהתכשיטים איכותיים מאד ונוכחותה של מתכת מסוג אחר כלל אינה מורגשת. תכשיטים המכילים את חומר הגלם האלה מיוחדים, מרשימים ויפים מאד וקשה להתעלם מהמראה שלהם. תכשיטים מגולדפילד כיום אפשר לייצר ולעצב .........

name necklace

name necklace

עולם התכשיטים עובר שינויים מהותיים בשנים האחרונות וכל מי שמעט מכיר את התחום יודע זאת ורואה את שלל העיצובים והרעיונות החדשים שנכנסים לתחום אט אט עם הזמן. אם בעבר האפשרות היחידה לרכוש תכשיט חדש הייתה על ידי הגעה לחנות התכשיטים ובחירה מהמגוון הקיים – הרי שכיום גם כאן אפשר לעצב לבד שלל מוצרים וסוגים שונים של תכשיטים כך שכל אדם מקבל בסופו של דבר בדיוק את התכשיט שהוא רוצה, זה עליו הוא חלם.

תליון ילדים

תליון ילדים

בשנים האחרונות מחלחלת אט אט ההבנה על כך שאין גיל צעיר מדי לענוד שרשרת. בזכות שיטות חדישות של עיצוב וייצור תכשיטים אפשר למצוא כיום גם שרשראות המתאימות לילדים שלא תהיינה מסוכנות אפילו לפעוטות ולילדים צעירים. מה שצריך לחשוב עליו הוא תליון ילדים – כלומר תליון שיתאים לאישיותו של הילד ולעולם התוכן ותחומי העניין שלו. אלו יכולות להיות שרשראות בשלל עיצובים שתהיינה מתאימות גם לבנים וגם לבנות, שרשראות מרהיבות ביופיין העשויות מחומרי גלם מתקדמים ואיכותיים.

טבעת עם שם הילד

טבעת עם שם הילד

הורים רבים בתקופה האחרונה בוחרים להטביע או לחרוט את שמותיהם של הילדים שלהם על גבי תכשיטים מסוגים שונים. מדובר ברעיון מצוין הן עבור מי שאוהב תכשיטים ממילא והן עבור מי שבדרך כלל לא עונד תכשיטים באופן קבוע או יומיומי. טבעת עם שם הילד היא אביזר אופנתי לכל דבר ועניין וכאשר היא מותאמת בדיוק לצרכים או הרצונות של מי שעונד אותה – אין ספק שהיא הופכת להיות ממש חלק ממנו.

טיפים לניקוי תכשיטי כסף

טיפים לניקוי תכשיטי כסף

במקרים מסויימים, תכשיטי כסף עלולים להשחיר עם הזמן. בארצנו רווית הלחות, תהליך ההשחרה מקבל למעשה רוח גבית שמאיצה אותו עוד יותר. במקרה הזה, טיפול נכון בתכשיטי כסף מסוגל לעשות את כל ההבדל. קיימות דרכים לנקות תכשיטי כסף ולהחזיר להם את המראה המקורי והמבריק שלהם, ובכך לשמר אותם במראה אידיאלי לטווח ארוך.

x

#{title}

#{text}

#{price}