name necklace

 - Name necklaceתכשיט בהתאמה אישית
עולם התכשיטים עובר שינויים מהותיים בשנים האחרונות וכל מי שמעט מכיר את התחום יודע זאת ורואה את שלל העיצובים והרעיונות החדשים שנכנסים לתחום אט אט עם הזמן. אם בעבר האפשרות היחידה לרכוש תכשיט חדש הייתה על ידי הגעה לחנות התכשיטים ובחירה מהמגוון הקיים – הרי שכיום גם כאן אפשר לעצב לבד שלל מוצרים וסוגים שונים של תכשיטים כך שכל אדם מקבל בסופו של דבר בדיוק את התכשיט שהוא רוצה, זה עליו הוא חלם.

לא רק בישראל חלו שינויים חשובים אלה בכל העולם. אימהות רבות, למשל, מחזירות עטרה ליושנה ורוכשות עבור עצמן Name necklace – שרשרת עם שמן. השם יכול להיות בעברית, באנגלית או בכל שפה שבה הן תרצנה. בנוסף – שרשרת עם שם הוא גם מונח המאגד בתוכו עיצובים ודוגמאות רבים של תכשיטים ושרשראות הנושאים את השמות של הילדים. מלבד שרשראות אפשר למצוא כיום גם צמידים או טבעות שאפשר לעצב באופן אישי ולשלב בהם את שמותיהם של ילדי המשפחה במגוון אלמנטים או סגנונות.

סוגים שונים של שרשראות עם שם
אם בעבר היה סוג אחד בלבד של שרשראות עם שם – הרי שכיום מדובר באינספור אפשרויות וכמובן כל מה שאפשר לעצב באופן אישי ובהתאמה אישית על ידי כל אדם ואדם על פי רצונו. השם יכול להיות כתוב כאמור בכל שפה, לאורך או לרוחב, באותיות חלקות או מעוצבות, עם עיטור או בלעדיו ואפשר כמובן לשלב יותר משם אחד. כך יכולים בני זוג או זוג הורים לענוד שרשראות הנושאות את שמם, אפשר לעצב את שמות הילדים ובלבד למצוא את הדרך שבה התליון ייראה –בדיוק כמו שרוצים ומצפים. כך ייווצר ערך רגשי עמוק בין התכשיט לבין בעליו.

שילוב שם בתכשיט
שם של אדם רחוק במשמעותו מלהיות רק אוסף וחיבור של אותיות. שם שניתן לאדם עם לידתו מלווה אותו למשך כל חייו. לעיתים הוא הדבר היחיד שמזהה אותו מול אנשים זרים, מול מוסדות, מול עסקים בכל מקום בעולם ובהזדמנויות שונות. ברוב המקרים השם הוא הדבר הראשון שמייצג אותנו עוד בטרם התרחשה ההכרות עם אישיותנו. יש אנשים שאוהבים מאוד את שמם וכאלה שפחות, יש שמתהדרים בו ויש שמצטנעים, אולם אף בן אדם איננו יכול להינתק משמו ולקיים חיים בלעדיו. ברוחניות אף מייחסים כוחות ואנרגיות לכל שם וצירוף אותיות כך ששמו של אדם הוא בהחלט אחד מהדברים המייחדים אותו.
 
לענוד תליון עם שם
לאלה מביננו ששמחים בשמם, שאוהבים לשאת אותו על גופם ללא צורך לקעקע אותו לתמיד על עורם, מוצעים תכשיטים בעיצוב אישי המשלבים, כחלק בלתי נפרד מעיצובם, את שם האדם שלרוב נועד לענוד אותם. כמובן ניתן לענוד תכשיט עם שם אדם אהוב אחר, אולם בשני המקרים מדובר בשם ואהבה לבעליו. מבין מגוון סוגי התכשיטים המשלבים שמות אנשים, נפוצות ואהובות במיוחד השרשראות. שרשרת זהב עם שם הינה מאז ומתמיד פופולארית מאוד בקרב נשים וגברים, מבוגרים וצעירים. בלועזית המושג הינו Name Necklace. מדובר בשרשראות בעלות עיצוב משתנה ובמגוון של אורכים. כמובן שקיימות גם שרשראות מחומרים אחרים ובהתאם לכך מתקיים גם מגוון של מחירים.
 
עיצוב תליון עם שם
השם שאותו בוחרים כתליון לשרשרת יכול להיות מעוצב בכל שפה שהיא, באותיות כתב או אותיות דפוס, באותיות מחוברות או נפרדות, בשילוב סימן/סמל/צורה רצויים, כתליון בודד או שילוב של השם במספר מקומות על גבי השרשרת. אפשרויות עיצוב ושילוב השם הן רבות על מנת לאפשר שהפריט יהיה אישי וייחודי ובעליו יענוד אותו בשמחה ובגאווה.
 
מחפשים מתנה מקורית, מיוחדת וגם אישית מאד לאנשים שאתם אוהבים? אם כן, חנות התכשיטים אונליין Jewelry Art היא הכתובת המתאימה לפנות אליה והמקום שבו תמצאו מגוון רחב של רעיונות למתנה. לסקירת התכשיטים המוצעים על ידה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 0776707772
 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}