טיפים לניקוי תכשיטי כסף

כיצד מומלץ לנקות תכשיטי כסף?
במקרים מסויימים, תכשיטי כסף עלולים להשחיר עם הזמן. בארצנו רווית הלחות, תהליך ההשחרה מקבל למעשה רוח גבית שמאיצה אותו עוד יותר. במקרה הזה, טיפול נכון בתכשיטי כסף מסוגל לעשות את כל ההבדל. קיימות דרכים לנקות תכשיטי כסף ולהחזיר להם את המראה המקורי והמבריק שלהם, ובכך לשמר אותם במראה אידיאלי לטווח ארוך. חשוב להקפיד לנקות את התכשיטים שלכם, ובפרט אם הם בעלי ערך רגשי או שהיו כרוכים בעלות כספית משמעותית בעת הרכישה. חברת "ג'ולרי ארט" מעוניינת להעניק לכם טיפים לניקוי תכשיטי כסף ולשמירה נאותה שלהם, כך שההנאה והתועלת שתפיקו מהם יחזיקו זמן רב.
 
מיקום התכשיט
בראש ובראשונה, כל עוד אינכם משתמשים בתכשיט ולא עונדים אותו, אין סיבה שהוא ישהה באוויר הפתוח. במקום זאת, כדאי להשאיר אותו בקופסא סגורה. בדרך זאת, הוא אינו נחשף לחמצן באותה מידה, מה שמאט את תהליך ההשחרה הטבעי שהוא עובר. מעבר לכך, כדאי מאוד להימנע מביצוע פעולות מסוימות כגון מקלחת או ניקוי ושטיפת כלים בכיור על מנת לשמור על התכשיטים לזמן ארוך יותר.
 
ניקוי בעזרת מטלית
ניתן לרכוש מטלית ייעודית ומיוחדת לניקיון יעיל של התכשיטים וללא שימוש בעזרים נוספים. במטלית ניתן להשתמש פעמים רבות ולטווח ארוך, והיא מהווה אופציה יעילה ונוחה במיוחד. כדאי מדי פעם להשתמש במטלית למשך כמה רגעים ובכך לשמר את תכשיטי הכסף בצורה טובה.
 
ניקוי התכשיט בעזרת מים ואמצעי נוסף
ניתן להניח לכמה זמן את התכשיט בכוס או בכלי אחר עם מים וסבון וכך לנקות אותו. אפשרות נוספת היא להניח את התכשיט בתוך כלי עם נייר כסף ומים חמים ולהוסיף כפית סודה לשתייה, ולתת לו לשהות בפנים למשך מספר דקות. אלו דרכים נוספות לנקות את התכשיטים שלכם בצורה יעילה.
 
ניקוי בעזרת מברשת שיניים
ניתן למרוח משחת שיניים על חלק מתכשיטי הכסף ולצחצח אותם בעזרת מברשת שיניים, בצורה דומה לדרך הצחצוח של שיני הפה. גם זאת דרך מקובלת ויעילה לניקוי התכשיטים.
 
לשאלות נוספות ולייעוץ בדבר איך לנקות תכשיטי כסף, פנו אלינו לחברת "ג'ולרי ארט" בטלפון מספר 054-2949555 או דרך מילוי פרטים בטופס באתר. התכשיטים שלנו מגיעים עם אחריות ובכל מקרה נשמח לעזור לכם בכל דרך שנוכל. אנחנו מוכרים טבעות, צמידים, שרשראות, עגילים ופריטים נוספים שמופיעים באתר ואתם מוזמנים לעלעל בקטלוג העשיר שלנו. כמובן שמומלץ להגיע אלינו לחנות בשמואל הנציב 5, נתניה, על מנת להתרשם באופן אישי יותר מההיצע.
x

#{title}

#{text}

#{price}